Originální kolekce
Měna:
 
 
logo
 
 
 
 

Pepe Jeans CUSTOM_DESIGN, Dámská bunda Harley Quinn-2

PEPE JEANS CUSTOM_DESIGN, Dámská bunda PINNER, Ruční malba Harley Quinn-2
PEPE JEANS CUSTOM_DESIGN, Dámská bunda PINNER, Ruční malba Harley Quinn-2 PEPE JEANS CUSTOM_DESIGN, Dámská bunda PINNER, Ruční malba Harley Quinn-2
 

PEPE JEANS CUSTOM_DESIGN, Ruční malba Harley Quinn-2 Dámská bunda, model Pepe Jeans,PINNER, vel.XS-L,, Složení: 99% bavlna, 1% elastan

Cena s DPH 14 900 Kč
Tabulka velikostí
Skladem 5 ks

množství 
 
 
Kategorie: CUSTOM_DESIGN -na objednávku z ARCHIVU
Kód: CDPM400908WG5-Harley2
 
 
 

Pepe Jeans Custum Design Palladium, bunda model PINNER

Ruční malba "Harley Quinn" z našeho designového studia. Tento unikátní motiv vzbudí pozornost kdekoliv se objevíte. Každý kus je originál.

Harley Quinn (vlastním jménem Harleen Frances Quinzel) je fiktivní postava z komiksů amerického vydavatelství DC Comics, vystupující jako superpadouch, případně antihrdinka. Byla vytvořena scenáristou Paulem Dinim a kreslířem Brucem Timmem a poprvé se představila v animovaném seriálu Batman v září 1992. Posléze se začala objevovat také v komiksech o Batmanovi; poprvé se tak stalo v září 1993.

Harley Quinn je častým Jokerovým komplicem a zároveň jeho milenkou. Potkala jej, když pracovala jako psycholožka v Arkhamském ústavu v Gotham City, kde byl Joker držen jako pacient. Ten ji často zradí, proto se rozhodne jít svou vlastní cestou.

zdroj: Wikipedie

 

Jak objednat?

- Doporučujeme vybrat si model bundy a následně u nás na prodejně v OC Palladium před samotným malováním vyzkoušet.

- Pokud se jedná o nákup online, je možné si bundu nejdříve nechat zaslat poštou, vyzkoušet a následně odeslat zpět na malování vámi vybraného motivu z naši nabídky. 

-  V závislosti na vybraném motivu, trvá malování cca 4-7 dní.

- Hotovou malovanou bundu vám zašleme na Vaší adresu.

Jak se o bundu starat a jak ji udržovat?

Mějte na paměti, že Jste si zakoupili speciálně a časovo náročně upravovaný výrobek, to znamená , že jej nelze prát a žehlit způsobem, jako ostatní jeansové výrobky, ani se řídit symboly údržby na vnější straně našity výrobcem bundy!

Proto pozorně čtěte nasledujíci pokyny a doporučení:

Barvy použité u našich maleb jsou vysoko kvalitní speciální barvy na textil, ale i ony vyžadují určité zacházení.  

Praní doporučujeme výhradně ruční, pokud chcete, aby vám tento originál vydržel alespoň tak dlouho, jako bunda na které je namalovaný. Perte ve vlažné vodě (do 30 stupňů)  s přípravkem na barevné prádlo, bez aviváže. Třením houbičkou vyčistěte špinavá místa, samotné malbě se vyhněte, pak vypláchněte, můžete zlehka vytlačit přebytečnou vodu,  sušte rozložené , případně na věšáku pověšené , mimo zdroj tepla, v létě mimo přímé sluneční záření.  V případě žehlení - žehlete přes rubní stranu, kontaktu žehličky s barvou se vyhněte.  

V případě nákupu tohoto zboží (zboží na zakázku, a upravené na přání spotřebitele)  není možné od smlouvy odstoupit , ani zboží vrátit. / Občanský zákoník č. 40/1964 Sb.§53, odst.č.8) písmeno c) Znění přepisu k datu: 1.1.2014 (aktuální znění)